طراحی کاتالوگ

کاتالوگ می تواند بعدهای مختلف هر برندی را به مشتریان معرفی نماید تا مشتریان ضمن آشنایی با برند بصورت کاملاً تعریف شده با دسته بندی و ویژگی های مختلف خدمات یا محصولات آن نیز آشنا شوند. در روند طراحی کاتالوگ می بایست تمامی استانداردها در حد نهایت خود رعایت شوند تا بتوانند به خوبی زوایای مختلف فکری برند را به صورت تلفیقی از متن، تصویر و دیگر المان های کاربردی در اختیار مخاطبان قرار دهند

riseco industry holding catalog

کاتالوگ هلدینگ رایزکو

شرکت سرمایه گذاری و توسعه راهبردی راز (سهامی خاص) در سال ۱۳۹۰ و با هدف ارائه خدمات مشاوره، مدیریت، سرمایه گذاری در بخش صنایع و معادن، فنی، مهندسی تولیدی و بازرگانی تأسیس گردید. با توجه به تجارب کسب شده از بدو تأسیس و نیز جهت گیری راهبردی این شرکت، ساختار سازمانی آن در سال ۱۳۹۵ مورد بازنگری اساسی قرار گرفت. در حال حاضر، هلدینگ راز سهامدار عمده افزون بر ۲۱ شرکت می باشد که در حوزه های مختلف سرمایه گذاری از قبیل خودروسازی، قطعات خودرو، نفت، گاز و پتروشیمی، آب معدنی، مسئولیت های اجتماعی و … مشغول به فعالیت می باشند. مأموریت شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه راهبردی راز به عنوان یک هلدینگ چند رشته ­ای صنعتی- سرمایه‌گذاری با اولویت صنعت خودرو، صنعت نفت و پتروشیمی و صنایع غذایی با هدف تامین رضايت سهامداران و ساير ذينفعان عبارت است از: الف) سیاست‌گذاری و مديريت بهینه سرمايه به منظور افزايش ثروت و سودآوری پایدار ب) اهتمام و تعهد آگاهانه به مسئولیت­ های اجتماعی ج) فراهم‌سازی خدمات مشترک ارزش افزا به کسب و کارهای خود چشم انداز: شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه راهبردی راز در جایگاه یک هلدینگ چند رشته­ ای صنعتی- سرمایه­ گذاری، در افق چشم ­انداز خود در سال ۱۴۰۰، سازمانی پیشرو با مختصات بین­ المللی و جزء ۱۰۰ شرکت برتر کشور (IMI 100) می­ باشد.

کاتالوگ باشگاه مشتریان ساو

باشگاه مشتریان ساو به شماره ثبت 531344 با پشتوانه سالها تجربه خویش در زمینه باشگاه داری مشتریان و بهره گیری از کادری مجرب و متخصص ارائه دهنده ی خدمات رفاهی و تخفیفی در سرتاسر کشور ایران می باشد. این شرکت با داشتن واحدهای تحقیقات و توسعه و بهره گیری از خلاقیت گروه متخصص خود توانسته با مجموعه ها و مراکز تفریحی، اقامتی، ورزشی، پزشکی، خدماتی، رفاهی، سیاحتی، زیارتی و… در سراسر کشور به صورت گسترده عقد قرارداد نماید تا در افزایش قدرت خرید و کاهش هزینه های جاری اعضای خود قدم موثری بردارد.

costumer club brochure
demico industry

کاتالوگ شرکت نوآوران طب و درمان اطلس

نوآوران طب و درمان اطلس شرکت نوآوران درمان اطلس در سال 1383 توسط گروهی از مدیران با تجربه در زمینه تجهیزات تصویربرداری پزشکی پا به عرصه وجود گذاشت و هم اکنون یکی از شرکت های فعال و معتبر در زمینه فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات تصویربرداری دیجیتال پزشک و دندانپزشکی و نیز سایر تجهیزات پزشکی نظیر پالس اکسیمتر، ترمومتر و دستگاه اکسیژن ساز بوده، دارای نمایندگی از کمپانی های بزرگ و فعال دنیا در زمینه تصویربرداری دیجیتال نظیر کمپانی Metaltronica ایتالیا (دستگاه های ماموگرافی آنالوگ و دیجیتال)، کمپانی Genoray کره جنوبی (دستگاه های OPG و پانورکس) و کمپانی Alpinion کره جنوبی (دستگاه های سونوگرافی و اکوکاردیوگرافی) میباشد. شرکت نوآوران درمان اطلس مفتخر است با در اختیار داشتن کادر مجرب در زمینه سیستم های اولتراسوند شامل دستگاه های سونوگرافی و اکوکاردیوگرافی، بیش از 18 سال است که مشغول خدمت رسانی به جامعه پزشکی ایران بوده، و تجربیات خود را در اختیار پزشکان محترم قرار می دهد.

از اینرو این شرکت بیش از 8 سال است که نماینده انحصاری کمپانی Alpinion کره جنوبی بوده و تا کنون بالغ بر 600 دستگاه در مراکز مختلف نصب نموده است. . در حال حاضر این شرکت با گسترش دپارتمان های خود، توسعه بخش اکوکاردیوگرافی خود را نیز مد نظر قرار داده است تا بتواند در این حوزه به پزشکان متخصص قلب نیز خدمت رسانی نموده، همانند دپارتمان سونوگرافی تاثیر موثر و سهم بازار خوبی در حیطه پزشکان متخصص قلب داشته باشد.

bistoon tile logo

خدمات ما

طراحی پوستر

پوسترها همواره بهترین انتخاب برای تبلیغات با دامنه مخاطبان گسترده محسوب می شوند

طراحی وبسایت و اپلیکیشن

طراحی رابط گرافیکی و رابط کاربری نرم افزارهای موبایلی و وبسایت

طراحی ویدیو

ویدئو و موشن گرافی به عنوان جذابترین ابزار رسانه ای برای تبلیغات محسوب می شوند