خدمات استودیو راو

ارائه انواع خدمات آنلاین و آفلاین تبلیغاتی

استودیو راو فعالیت خود را از سال 1400 آغاز نمود و خدمات خود را در تمامی حوزه های طراحی گرافیک، عکاسی صنعتی-تبلیغاتی، چاپ و بازاریابی دیجیتال عرضه می دارد.

ال جی کره جنوبی، فودامپایر مالزی، آریانتورک کانادا و شرکت های دیگر تاکنون کارفرمایان ما بوده اند و ما پروژه های مختلفی اعم از “طراحی لوگو و هویت بصری، طراحی پوستر، کاتالوگ، وبسایت و اپلیکیشن و همچنین چاپ و عکاسی صنعتی_تبلیغاتی را برای این شرکت ها انجام داده ایم. همچنین ما برای فروش بیشتر محصولات و خدمات مشتریانمان، استراتژی های بازاریابی متفاوتی را پیاده سازی نموده ایم.

 

danette 1

طراحی گرافیک

عمده فعالیت استودیو راو در حوزه طراحی گرافیک می باشد. ما در حوزه طراحی گرافیک تمامی خدمات موردنظر شما را پوشش می دهیم. از طراحی لوگو و هویت بصری گرفته تا طراحی پوستر، وبسایت و اپلیکیشن، کاتالوگ و بروشور، موشن گرافی و تدوین ویدئوهای تبلیغاتی و همچنین طراحی بسته بندی.

واحدهای مختلف استودیو راو در بخش طراحی گرافیک با استفاده از بروزترین تکنیک های ایده یابی، پردازش و اجرا برآن هستند تا با تکیه بر شعر “تصور، ارزشمند است” بالاترین کیفیت ممکن را به شما مشتریان و مخاطبان عزیز ارائه نمایند.

عکاسی تبلیغاتی

عکاسی صنعتی-تبلیغاتی

عکاسی صنعتی-تبلیغاتی در استودیو راو با محوریت عکاسی محصول و عکاسی موادغذایی صورت می پذیرد. تجهیزات در این حوزه از عکاسی تنها بخش اولیه کار می باشد و عمده تفاوت را ” خلاقیت” رقم خواهد زد. در عکاسی تبلیغاتی چنانچه امروزه به شدت به آن پرداخته می شود نورپردازی و هدایت مخاطب به سمت آنچه اصطلاحا در نقطه طلایی تصویر قرار دارد، دستمایه خلق تصاویری اعجاب انگیز از محصولات، تجهیزات و دیگر سوژه های صنعتی و تبلیغاتی می شود.

چاپ و خدمات پس از آن

خدمات حوزه چاپ( افست، روتوگراور، فلکسو و دیجیتال) با رعایت استانداردهای مربوطه و همچنین درنظر گرفتن وجه اقتصادی آن توسط واحد چاپ استودیو راو انجام می پذیرد.

در این واحد کلیه خدمات مربوط به چاپ اعم از نظارت چاپ، ماکت سازی، لیتوگرافی، قالب سازی و اقدامات پس از چاپ مانند سلفون، یووی، طلاکوب و… به نحوی صورت می گیرد تا مشتریان ضمن اطلاع از تمامی روند کار با اطمینان سفارشات چاپی خود را به ما بسپارند.

استودیو راو با 8 سال سابقه فعالیت حرفه ای در زمینه چاپ و خدمات پس از آن در بخش های چاپ کتاب های کمک درسی، بسته بندی موادغذایی، کاتالوگ، پوستر، بروشور و دیگر اقلام چاپی افتخار همکاری با شرکت ها و نهادهای داخلی و خارجی متعددی را داشته است.

چاپ با رنگ پنتون
خدمات دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ نوع جدیدی از بازاریابی مبتنی بر فضا و رسانه های آنلاین می باشد که در آن با استفاده از ابزارهای مختلف همچون محتوا، آفر، خدمات ویژه و… نسبت به اطلاع رسانی، معرفی، فروش و دیگر شیوه های ایجاد ارتباط با مخاطب یا مشتری، اقدامات متفاوتی صورت می پذیرد.

در استودیو راو با استفاده از تکنیک و تاکتیک های متنوع بازاریابی دیجیتال استراتژی های ویژه ای برای مخاطبان و مشتریان شما طرح ریزی و پیاده سازی می شود تا بر بستر اینترنت و سوشیال مدیا شما را به آنچه برایتان اهمیت دارد و به دنبال آن هستید برسانیم.

خدمات ما

طراحی پوستر

پوسترها همواره بهترین انتخاب برای تبلیغات با دامنه مخاطبان گسترده محسوب می شوند

طراحی وبسایت و اپلیکیشن

طراحی رابط گرافیکی و رابط کاربری نرم افزارهای موبایلی و وبسایت

طراحی ویدیو

ویدئو و موشن گرافی به عنوان جذابترین ابزار رسانه ای برای تبلیغات محسوب می شوند